13.09.2018 - İran Alzahra Üniversites'nden DÜHAM'a Ziyaret

14 Eyl

  • Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü
  • Tüm Duyurular

DÜHAM ALZAHRA ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYENLERİNE ÇEVRE VE SAĞLIK TEKNOLOJİLERİNDE İHTİSASLAŞMA KOORDİNATÖRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINI VE MERKEZ OLANAKLARINI TANITTI

Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Öğr. Gör. Kağan AĞAN; 13/09/2018 tarihinde Üniversitemizi ziyarete gelen Alzahra Üniversitesi akedemisyenlerine, Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜHAM)’ni tanıtmış ve Üniversitemizin İhtisaslaşma çalışmaları ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirmiştir.

Sunuma DÜHAM Müdürü Dr. Öğr. Üy. Ersin BEYAZÇİÇEK ve Müdür Yardımcısı Araş. Gör. Dr. Hakan SOYLU, Sorumlu Veteriner Hekim Ali GÖK, Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü Öğr. Gör. Aydan Fülden AĞAN ve Veteriner Hekim Kayhan ÖZKAN katılmıştır.  

Sunum sonrası DÜHAM’ da Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörlüğü kapsamında gerçekleştirilen ürün etkinlik ve ürün geliştirme çalışmaları hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Ardından ziyaretçilere merkez olanakları tanıtılarak merkezde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aktarı aktarılmıştır.